Kamu ve özel sektör temsilcilerinin öğrencilerle bir araya geldiği İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda yapıldı.

KÜN’de “Sanat ve Tasarım Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar” paneli düzenlendi KÜN’de “Sanat ve Tasarım Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar” paneli düzenlendi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bilişim panellerinin yapıldığı, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımlarının yanı sıra firmaların stantlar kurduğu, öğrencilerle bir araya geldiği kariyer gününe Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Veysel Donmaz, Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi Müdürü Ali Göksu, Alp USAM’dan Özgür Efe, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Ender Pak, CISCO’dan Onur Doğan, Difose Bilişim’den Şükrü Durmaz ve Panu Teknoloji’den Aykut Kartal katıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ