MHP İl Başkanı Adnan Doğu, toplumun bütün kesimleriyle barışık bir siyaset güttüklerine dikkat çektiği açıklamada Nevşehir ili geneliyle ilgili de önemli veriler paylaştı. 

AK Parti İl Başkanlığı deprem bölgesine üç tır yardım gönderdi AK Parti İl Başkanlığı deprem bölgesine üç tır yardım gönderdi

Doğu, "Nevşehir ili genelinde 762 sandık bulunuyor. Bunların her birini ikişer kişi görevlendireceğiz. Bu konuda çalışmamızın son aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Nevşehir'de 11 bin 700 işyeri var. Bunlardan 3 bin 800'ü ticaret odasına kayıtlı. Geri kalanlar esnaf odalarına kayıtlı. Nevşehir Organize sanayi bölgesinde 52 fabrika var ve bunların bünyesinde bin 200 çalışan bulunuyor. Acıgöl organize sanayi bölgesinde ise 18 fabrika bulunuyor. Nevşehir 417 STK bulunuyor. 125 vakıf faaliyetine devam ediyor. Nevşehir'de 3 bin 600 dolayında sağlık çalışanı bulunuyor. Şehrimiz hakkında gerekli bilgi ve verilere sahibiz. Şehrimizi ve insanımızı iyi tanıyoruz. Ve seçimlerde başarılı olacağımıza inancımız da tam" ifadelerinde bulundu.