Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Milletvekili Özgün, partisinin destekçilerine teşekkür ederek, seçimi kazananları da tebrik etti.

Özgün mesajında şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart Pazar Günü gerçekleşen yerel seçimleri geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın siyasi düsturuyla milletimizin iradesiyle şekillenen bu sonuçlara saygı duyuyor ve halkımızın tercihine saygıyla yaklaşıyoruz.

Her seçim demokratik bir süreçtir ve halkımızın tercihine saygı göstermek demokrasinin temel taşlarından biridir. Bizler AK Parti olarak, bu sonuçları değerlendirip halkımızın beklentilerine daha iyi cevap verebilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

MHP'nin iptal başvurusu kabul edilmedi MHP'nin iptal başvurusu kabul edilmedi

Bugüne kadar gerek belediye başkanı gerek il genel meclis üyesi gerek belediye meclis üyesi olarak Nevşehir’imize hizmet eden herkese şükranlarımız sunar, Yeni Seçilen Belediye Başkanlarını, il genel meclis üyelerini ve belediye meclis üyelerini tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Bizler için en değerli olan şey, Nevşehir'in huzur ve refahıdır. Bu doğrultuda, gelecek dönemde de Nevşehir'imizin kalkınması ve gelişmesi için gayret göstermeye devam edecek bu doğrultuda atılan her adımı destekleyeceğiz.”

Kaynak: RAVZA NUR BAYDEMİR