Edinilen bilgilere göre, olay Acıgöl ilçesi Çayırlık Mahallesinde meydana geldi.

Kimliği belirsiz 2 kişi tarafından sanayi bölgesinde bulunan oto elektrik ve oto bakımının yapıldığı bir iş yerinin camına molotof kokteyli atıldı.

Sabah dükkânına gelen iş yeri sahibi Ahmet Özdemir yerde kırık içki şişesi, cam parçaları ve dükkânının içinde bulunan yağ bidonlarının yanında yarı kırılmış molotof görünce durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine adrese gelen polis ekipleri yaptığı incelemenin ardından, saldırıyı gerçekleştiren 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

İş yeri sahibi Ahmet Özdemir, "Dün sabah iş yerime geldim. Yerde kırık bira şişesi gördüm. İçeri girdiğimde ise yağ bidonları yanında yarı kırılmış molotof görünce iyice şüphelenerek video kaydını incelemeye başladım. Sabah 05.29’da iş yeri önüne gelen 2 kişi, dükkanıma üç tane molotof atıyor. İki tanesi neyse ki camda patlıyor sadece biri içeri düşüyor. İçerde yanıcı maddeler vardı, Allah'tan bir şey olmuyor ve kendiliğinden sönüyor. Olay anında dükkan içinde bulunan köpeğimizde hala olayın etkisi altında içeri giremiyor. Olayın faillerinin biran evvel bulunarak adalet önünde hesap vermelerini bekliyorum" dedi.

Editör: İsmail Irmak