Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Nevşehir Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesinde mahallelerde başlatılan detaylı temizlik çalışmaları bugün sona erdi.

NEVÜ öğretim elemanları ve öğrencilerinden uluslararası başarı NEVÜ öğretim elemanları ve öğrencilerinden uluslararası başarı

Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde tüm mahallelerde cadde ve sokaklar temizlenerek, parklarda ağaç budama, bakım ve ilaçlama çalışmaları yapıldı. Ekipler ayrıca gittikleri tüm mahallelerde yaya kaldırımı ve yol bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın büyük önem verdiği temizlik çalışmalarında başkan yardımcıları da sürekli sahada ekiplerle birlikte yer aldı.

Nevşehir Belediyesinin rutin temizlik faaliyetleri bayram tatili süresince de nöbetçi ekipler tarafından hassasiyetle sürdürülecek.

Kaynak: BÜLTEN