NEVÜ’de "Avrupa’da Orta Çağda Aşk ve Kadın" konulu konferans düzenlendi NEVÜ’de "Avrupa’da Orta Çağda Aşk ve Kadın" konulu konferans düzenlendi

Üniversite olarak belirledikleri hedefler doğrultusunda fiziki ve akademik alt yapının geliştirilmesinin yanı sıra nitelikli insan kaynaklarının istihdamına büyük önem verdiklerini belirten Rektör Aktekin, “YÖK tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi' alanında ihtisaslaşan üniversite olarak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üniversitemiz bünyesinde yeni açtığımız ve açmayı planladığımız bölüm ve programlarımızın yanı sıra atanma kriterlerini tamamlayan nitelikli bilim insanlarından oluşan akademik kadromuzu da her geçen gün güçlendirmeye devam ediyoruz.” dedi.

Aktekin, “YÖK tarafından verilen kadro dâhilinde atama süreciyle ilgili tüm işlemlerini tamamlayan Doç. Dr. İlhan Aras’ın İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Devletler Hukuku Anabilim Dalı Profesör kadrosuna atamasını gerçekleştirdik. Aras’ın yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ