NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, AssisTT İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Tüfekçi, NEVÜ Gülşehir SBMYO Müdürü Erdem Selman Develi, Gülşehir SBMYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Mehmet Yaşar Arca, AssisTT İşe Alım ve Eğitim Gelişim Direktörü Mehmet Erkan Aydın ve AssisTT Eğitim ve Gelişim Müdürü Faruk Çakmak’ın katılımıyla iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.

NEVÜ’de 2 doçent ataması yapıldı NEVÜ’de 2 doçent ataması yapıldı

Zoom üzerinden düzenlenen imza töreninde  AssisTT İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Tüfekçi ile birlikte protokole imza atan NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, karşılıklı imzalanan iş birliği protokolünün her iki kurum için de hayırlı olması temennisinde bulundu.

NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, iki kurum arasında imzalan protokol kapsamında yürütülecek iş birlikleri ile Çağrı Merkezi Hizmetleri programında eğitim gören öğrencilerin alanında uzman sektör çalışanlarından alacakları eğitim ve deneyimlerden dolayı, mesleki bilgi ve tecrübelerinin artacağını söyledi. Öztürk ayrıca öğrencilerin mezun olduktan sonra da sektörde çalışmaya daha hazır ve donanımlı hale geleceklerini belirterek, her iki kurum için de faydalı bir anlaşma olduğunu ifade etti.