NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mutluhan Akın, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanı Prof. Dr. İlhan Güllü, İİBF Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Arslan, NEVÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) Müdürü ve İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Çetinel ile birlikte Nevşehir SMMMO’yu ziyaret etti.

Rektör Aktekin ve beraberindekileri ziyaretlerinde yönetim kurulu üyeleri ile karşılayarak makamında ağırlayan SMMMO Başkanı Filiz Sayın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Vali Fidan seçim güvenliği için il başkanlarıyla bir araya geldi Vali Fidan seçim güvenliği için il başkanlarıyla bir araya geldi

NEVÜ’nün sahip olduğu mesleki bölüm ve programlarıyla birlikte bilgi birikiminin önemine değinen Başkan Sayın, üniversite – sektör iş birliği kapsamında her türlü iş birliklerinin bundan sonra da artarak devam edeceğini söyledi.

Misafirperverliklerinden dolayı Başkan Sayın ve yönetimine teşekkür eden Rektör Aktekin ise NEVÜ’nün fakülte ve meslek yüksekokullarının muhasebe,  vergi ve diğer ilgili alanlarında öğrenim gören öğrencilerin bilgi ve becerilerinin artırılmasını hedeflediklerini söyledi.

Aktekin üniversite olarak bu kapsamda da öğrencilerin uygulama alanları başta olmak üzere sahip oldukları bilgi ve birikimlerini ilgili sektörlerle birleştirecek her türlü iş birliklerine önem verdiklerini sözlerine ekledi.

İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Rektörü Aktekin ziyaretlerinde ayrıca Sayın ile SMMMO’ya ve SMMMO’nun da içinde bulunduğu Anadolu Odaları Platformu’na kayıtlı üyelerin NEVÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tezsiz yüksek lisans eğitimi almalarının sağlanması ve NEVÜ tarafından verilecek diğer eğitimlere ilişkin şartların düzenlenmesi ile ilgili uygulama esaslarını kapsayan iş birliği protokolüne birlikte imza attı.

Nevü Ve Smmmo Arasında Iş Birliği Protokolü (2)

Kaynak: HABER MERKEZİ