Rektör Aktekin’den personele teşekkür belgesi Rektör Aktekin’den personele teşekkür belgesi

NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Konferans Salonu’nda Eğitimciler Birliği Sendikası’nın destekleriyle düzenlenen programa NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mutluhan Akın, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfikar Durmuş, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Adem Çatak ve Prof. Dr. Seydi Battal Gazi Karakoç, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Eğitim Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Harun Öcal, üniversitenin akademik ve idari personeli, öğrenciler ile davetliler atıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından program NEVÜ İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Muhammed Yusuf Küçük’ün tüm şehitlerin ruhu için okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

İLAHİ, ŞİİR DİNLETİSİ VE SEMA GÖSTERİMİ

Düzenlenen program kapsamında sahne alan İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. İsmail Aras eşliğindeki ilahi korosu ve saz ekibi seslendirdikleri ilahiler ve sema gösterimi, İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden Abdurrahman Karakaya ve Muhammed Reşid Beyazkuş ise şiir dinletileri ile katılımcılara manevi doyum yaşattı.

HATM-İ ŞERİF DUASI YAPILDI

Dekan Durmuş, İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin şehitlerin ruhu için okudukları hatmin duasını yaptı.

Program, Rektörü Aktekin’in ilahi korosu adına Öğr. Gör. Aras’a teşekkür belgesi vermesi ile sona erdi. 

IMG_5115

IMG_4959

Editör: Ravza Nur Baydemir