NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, yeni yıl nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Başkan Salaş, yayınladığı mesajında, acısıyla tatlısı 2022 yılını geride bıraktıklarını, umut dolu yeni bir yıla hep birlikte merhaba diyeceklerini belirtti.

Nevşehir iş dünyası olarak 2023 yılından umutlu olduklarını belirten Salaş, herkese sağlık, huzur ve mutluluklar diledi.

Millet İttifakı maçta buluştu Millet İttifakı maçta buluştu

2022 yılında ülkemizde yaşanan olumsuzlukların 2023 yılında bir daha yaşanmamasını dileyen Başkan Salaş, gelecek kuşaklara daha müreffeh ve daha güçlü bir Türkiye bırakabilmek ideali, uğrunda çaba sarf edecek ortak bir gayenin olması gerektiğinin de altına çizdi.

Başkan Salaş; ''Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının ülkemize, ilimize, milletimize, tüm insanlığa ve üyelerimize sağlık, barış, huzur, mutluluk getirmesini, daha güzel yarınların başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Sevgi, barış ve hoşgörüsü ile dünya' ya örnek olan ilimizde, yeni umutları beraberinde getiren bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Borsamız üyeleri ile Nevşehirli tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım." diye konuştu.