16 Şubat’ta Tuna Kiremitçi, “Şairin Şarkıları” adlı müzikal gösterisiyle romantizm rüzgarları estirirken, 17 Şubat’ta Levon Bağış’ın özel sunumuyla gerçekleşecek etkinlik, gastronomi tutkunlarını bir araya getirecek.

Şömine

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia, büyülü atmosferi, muhteşem manzarası ve ayrıcalıklı hizmeti anlayışı ile unutulmaz anların buluşma noktası olmaya devam ediyor. Argos in Cappadocia, Sevgililer Günü haftasında da hem kültürel gezi sevenlerin, hem romantik bir tatil destinasyonu arayanların, hem de damak zevkine düşkün olanların vazgeçilmez adresi olacak.

16 ŞUBAT’TA TUNA KİREMİTÇİ, “ŞAİRİN ŞARKILARI” PERFORMANSIYLA BEZİRHANE SAHNESİ’NDE

Tuna Kiremitçi’nin özel konseri benzersiz bir kış sürprizine imza atıyor. Sanatçı, “Şairin Şarkıları” adlı gösterisinde izleyenleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Şarkı aralarında mizahın eksik olmayacağı şovda Tuna Kiremitçi, ‘ismi lazım olmayan’ genç bir adamın hikayesini anlatırken hem kendi yazdığı şarkıları hem de unutulmaz klasikleri seslendirecek. Müzik, mizah ve edebiyatın kol kola gezdiği bu benzersiz performansta Tuna Kiremitçi’ye kemanıyla Müge Alpay eşlik edecek.

Bezirhane- Authentic Event Venues (1)

17 ŞUBAT’TA LEVON BAĞIŞ İLE “TADIM” VE “PRİVATE DİNNER” DENEYİMİ

Yoğun sis balon turlarına izin vermedi (video) Yoğun sis balon turlarına izin vermedi (video)

Argos in Cappadocia, 17 Şubat’ta ise misafirlerine unutulmaz tadım deneyimleri yaşatmaya hazırlanıyor. Öğleden sonra Winter Corner’da başlayacak tadım, Levon Bağış’ın hikâye anlatıcı yetenekleriyle bütünleşecek, misafirleri kendine özgü aromaların ve lezzetlerin keşfine çıkaracak. Akşam yemeğinde Nahita’da sunulacak olan eşleşmeli tadım menüsü, şeflerin ustalığıyla hazırlanan özel lezzetlerin yanı sıra yine Levon Bağış’ın eşsiz anlatımıyla unutulmaz bir lezzet yolculuğuna dönüşecek.

Winter Corner 2

ARGOS İN CAPPADOCİA’NIN KIŞ DENEYİMLERİ, BU ETKİNLİKLERLE SINIRLI DEĞİL!

İsterseniz her güne, nefes egzersizi ve sabah yogasıyla başlayarak sabah ritüelinizi Kapadokya’nın benzersiz atmosferinde gerçekleştirebilirsiniz. Huzurlu ve doğayla iç içe olma imkânı sunan “Winter Corner” da sevdiklerinizle keyifli anlarınızın adresi olacak.

Manzaranın tadını sükûnet içinde çıkarmak isteyenler de Güvercinlik Vadisi’ne bakan özel bir köşede “Kış Pikniği”ni deneyimleyebilir. Diğer romantik alternatifler ise “Şömine Menüsü”nün sunduğu şömine başı lezzetleri ve Türkiye’nin en büyük doğal yeraltı mahzenlerinden biri olan kav seçkileriyle “Tadım Deneyimi”…

Dünyanın en eski manzarasına sahip Nahita’da, Anadolu köklerinden ve hikayesinden ilham alan eşsiz lezzetleriyle kış menüsünü tadabilir, günün yorgunluğunu atmak için “Terapi Odası”nda rahatlatıcı bir masajla, size ait dinlendirici ve huzurlu zamanın keyfini çıkarabilir ya da muhteşem Güvercinlik Vadisi ve Erciyes manzarası eşliğinde, ısıtmalı “Açık Havuz” deneyimini keşfedebilirsiniz. 

Winter Corner Gece

Kaynak: BÜLTEN