Kura sonucunda Nevşehir’de alınacak kişilerin listesi belli oldu.

Nevşehir'de 19 temizlik görevlisi, 15 Silahsız güvenlik görevlisi, 1 Bilgisayar sistem kurulum, bakım, onarım ve arıza giderme elemanı, 1 Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek elemanı, 1 elektrikçi (genel), 2 Hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi, 4 Klinik destek elemanı, 1 Isıtma ve sıhhi tesisatçı, 1İnşaat boyacısı/boyacı ve 1 marangoz olmak üzere toplamda 46 sürekli işçi alımı kurayla belirlendi.

Sağlık Bakanlığı Nevşehir kura sonucu isim listesi şöyle;

Bilgisayar sistem kurulum, bakım, onarım ve arıza giderme elemanı

Mehmet Cenan

Yedek

Merve Sayılır

Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek elemanı

Ozan Sümen

Yedek

Mehmet Emin Konur

Elektrikçi (Genel)

Yasin Beceren

Yedek

Beytullah Ceyhan

Silahsız güvenlik görevlisi

Ayşe Yıldız, Tunahan Yıldız, Soner Tekin, Kudret Yalçın, Burak Altan, Aleyna Rabiye Baylan, Tolga İsbara, Muhammet Bulut, Salih Furkan Keskin, Ozan Kuzu, Halil Aras, Güner Dağlı, Bedir Lale, Mücahit Ceylan ve Sefa Yılmaz.

Yedekler

Müşerref Yılmaz, Osman Dincer Serkan Kaya, Ozancan Dolkun, Ayşe Davarcı, Filiz Uslu, Mervegül Yurttutan, İzzet Dursun Sarıtoprak, Kadir Çetin, Emrah Onur Şahin, Ali Taşdemir, Asiye Damgacı, Ebru Yılmaz, Ali Gündemir ve Gökhan Koyutürk.

Hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi

Mustafa Yavuz ve Ruziye Esin Sevim

Yedekler

Şeymanur Çakır ve Zeynep Akıncı

Isıtma ve sıhhi tesisatçı

Ali Şaşırmaz

Yedekler

Emrullah Gök İnşaat

İnşaat boyacısı/boyacı

Muahmmet Furkan Yiğit

Yedekler

Oğuzhan Başhan

Klinik destek elemanı

Enes Erkek, Mert Çopur, İsmail Uzun ve Esmanur Atilla

Yedekler

Mert Kaçmaz, Bilgehan Zengin, Semra Bağra ve Uğurcan Köstekçi

Marangoz

Yunus Doğan

Nevşehir sadece Osmaniye’den gelen depremzedeleri misafir edecek Nevşehir sadece Osmaniye’den gelen depremzedeleri misafir edecek

Yedekler

Mustafa Belada

Temizlik görevlisi

Gülfem Akpancar, Meral Erturan, Melike Özdemir, Yaşar Remzi Topcu, Mehmet Mete Han Kart, Hatice Karasu, Ömer Sayın, Muzaffer Uç, Musa Akdoğan, Erol Özer, Döndü Kozankaya, Uğur Gündoğdu, Aysel Serbes, Nuri Soylu, Nuri Karaşahin, Mahir Duman, Yaşar Özcan, Yıldız Erdoğmuş ve Ayşe Taşcı.

Yedekler

Gülten Duma,  İbrahim Çölgeçen, Ali Rıza Osma, Rıdvan Tunçer, Bahtişen Toprak, Abdullah Sertkaya, Cihan Ceran, Nurettin Kaya, Resül Tapu, Tolga Çöl, Batuhan Develi, Ferdi Becerir, Nihat Efe, Buket Görgün, Ahmet Toprakçı, Ramazan Avşar, Fatih Dursun, Sefa Yolcuoğlu ve Özlem Zehra Sapma