Nevşehir Merkeze bağlı Gülşehir ilçesinde bulunan Açıksaray Mahallesi ST. Jean Kilisesi'nde düzenlenen söyleşi ve imza günü programına Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, Başkan Yardımcısı Yüksel Şahin, Nevşehirli Gazeteci Yazar Oğuz Özdem ve Turizm Doğal Kültürel Varlıkları Derneği Başkan Yalçın Yorulmaz, Eski Dernek Başkanı Mustafa Bonçukcu ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Çiftci, çalışmaları yerinde inceledi Başkan Çiftci, çalışmaları yerinde inceledi

Gülşehir Belediyesi Başkanı Çiftci yaptığı açıklamada, "Değerli Yazar Emine Karataş ile imza günü programına yoğun katılım beni mutlu etti. Ayrıca birçok kitapsever ve Gülşehirli vatandaşlarımızla yazar Emine Karataş’a ait ‘Bakir Tablo’ isimli romanının yer aldığı söyleşi ve imza günü programında bir araya geldik” dedi.

Birçok kitapseverin kitabını imzalayıp, hatıra fotoğrafı çektiren Senarist Yazar Emine Karataş ise yaptığı açıklamada, “Yüzyıl boyunca uykuya yatırılan gizemli bir tablonun Nevşehir’de yeniden uyandırılmasını ve bu uyanışın sürpriz heyecan ve aksiyon dolu serüvenini içeriyor.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Senarist Yazar Karataş, Başkan Çiftci’ye imzalı kitabını hediye ederek, düzenlenen imza programı için teşekkür etti. 

AW008175_02AW008175_01

Kaynak: İHA