TES Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve Acıgöl TES ilçe başkanı İbrahim Sert Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü aynı zamanda Türk Eğitim Sen yönetim kurulu üyesi Atila Çataltepe'yi ziyaret ederek eğitim çalışanlarının gündemini değerlendi.

Kutlu yürüyüşü kimsenin ahlaksız duruşuna ve rakı sofralarına meze yaptırmadan yollarına devam edeceklerini söyleyen Urgenç, “Hiç kimse bize dikensiz gül, taşsız yol vaat etmedi. Mücadelemizi ne terör örgütlerinin taşeronluğunu yapanlar ne de marjinal ideolojilerin temsilcileri engelleyemeyecektir. Atatürk'ün ifade ettiği gibi milliyetçiliğimiz İnsan sevgisi üzerine kuruludur. İnsanlara değer vererek. Emeğe saygı duyarak Türk medeniyetinden aldığımız İnsanı yaşat ki devlet yaşasın! felsefesiyle mücadelemize devam edeceğiz. "Türkiye sevdamız ekmek için kavgamız." Prensibi ile sendikal mücadelemize devam ediyoruz.”

Başkan Urgenç “Bu ilkeler doğrultusunda Kıymetli müdürümüz Atila Çataltepe'ye genelde ülke eğitimimizi yerelde Nevşehir ve Acıgöl eğitimine kattığı değer, üzerinde taşıdığı yöneticilik vasıflarıyla engin hoşgörüsü, insani değerleri, ülküleriyle vermiş olduğu hizmetlerden, yapmış olduğu fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Editör: Mehmet Günay