Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir, Genel Sekreter Bayram Ekici, Genel Başkan Yardımcıları Kaya Tepe, Levent Altun ve Necmi Işıksal, yönetim kurulu üyeleri Zeki Özdilek, Mustafa Güral Koldaş, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Necmi Pişkin ve Tokat Gezeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Musa Özdemir, Cemal İncesoyluer’in mezarı başında dua etti.

AİLEYE VE CEMİYETE TAZİYE ZİYARETİ

Genel Başkan Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, daha sonra Cemal İncesoyluer’in evini ziyaret ederek, İncesoyluer’in eşi Devrim İncesoyluer ve çocuklarına taziye dileklerini iletti.

TGF heyeti daha sonra ise Tokat Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, yönetim kurulu üyelerine ve Tokatlı gazetecilere taziyelerini iletti.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, "Acımız büyük. Federasyonumuzun genel başkan yardımcılığını aynı zamanda Tokat Gazeteciler Cemiyeti başkanlığını yapan, çok değerli meslektaşımızı, abimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hem TGF hem de Tokat’ta başarılı çalışmalar yaptı. TGF ailesi olarak Cemal abimizi unutmayacağız. Şu anda yönetim kurulu olarak sizlere de taziyede bulunmak için Tokat’a geldik. Cemal abimize Allah’tan rahmet, ailesine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum."  dedi.

Karaca, "İnternet Yasası Anadolu Basınının yok edilme projesidir” Karaca, "İnternet Yasası Anadolu Basınının yok edilme projesidir”

WhatsApp Image 2023-03-17 at 13.33.18 (1)WhatsApp Image 2023-03-17 at 13.33.19WhatsApp Image 2023-03-17 at 13.34.04WhatsApp Image 2023-03-17 at 13.34.57