Kayseri’deki deprem Nevşehir’i de salladı Kayseri’deki deprem Nevşehir’i de salladı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel başkanı Yılmaz Karaca, başkan vekili Cafer Esendemir ve başkan yardımcısı Levent Altun, Hatay, Şanlıurfa ve Adıyaman’da ziyaretlerde bulundu.

TGF’DEN HATAY ZİYARETİ

Genel başkan Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Hatay’da gazetecilik yapan ve evi depremde hasar gören Seyfettin Uygun’un ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Uygun ailesi de TGF ailesine teşekkür etti. Genel Başkan Yılmaz Karaca, abisi vefat eden  TGF Onur Kurulu Başkanı Ahmet Abdullahoğlu’nu da Hatay’daki evinde ziyaret etti ancak o esnada başka ilçede olduğu için telefonla arayarak taziyelerini iletti.

urfa

TGF’DEN ŞANLIURFA ZİYARETİ

TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca, başkan vekili Cafer Esendemir ve başkan yardımcısı Levent Altun, depremden etkilenen Şanlıurfa’yı ziyaretinde Şanlıurfa GAP Gazeteciler Cemiyet başkanı Mehmet Canbek ile birlikte, Basın İlan Kurumu Genel Kurul Üyesi ve Urfanatik Gazetesi sahibi Tahir Gülebak’ı ziyaret etti.

Genel başkan Yılmaz Karaca ve beraberindekiler ayrıca bir süre önce vefat eden TGF eski genel başkan yardımcılarından Kemal Kapaklı için Eşi Selime, oğlu Yusuf Kapaklı ve gelinine taziye ziyaretinde bulundu.

adıyaman

TGF’DEN ADIYAMAN ZİYARETİ

TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca, başkan vekili Cafer Esendemir, başkan yardımcısı Levent Altun ve Şanlıurfa GAP Gazeteciler Cemiyeti başkanı Mehmet Canbek ile birlikte depremde ağır hasar gören Adıyaman’ı giderek depremden olumsuz etkilenen gazeteciler dolayısıyla Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti başkanı İbrahim Aslan’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

İbrahim Aslan da Genel başkan Yılmaz Karaca ve beraberindekilere teşekkür etti