Nevşehir Valisi Ali Fidan, Ticaret Borsası hizmet binası girişinde Başkan İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı tarafından karşılandı.

Başkan Salaş’tan çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Fidan, Nevşehir için bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ederek, Nevşehir’in gelişmesi için bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışılacağını söyledi.

Sivil toplum kuruluşlarının şehrin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu belirten Fidan, “Nevşehir’in gelişimi ve gelişmesi için sivil toplum örgütleri ile her zaman iş birliği içinde olacağız. Birlikte Nevşehir’in ekonomisine, sosyo kültürel gelişimine yön vereceğiz. Bunları yaparken de iş insanlarımızın desteği bizler için büyük önem taşımakta. Nevşehir Ticaret Borsası da şehrimizin bu konuda önemli bir sivil toplum kuruluşu. Bu manada Nevşehir için hep birlikte, beraberce çalışmalıyız. Herkes elini taşın altına koymalı.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Salaş ise, Vali Fidan’a nazik ziyareti için teşekkür ederek Nevşehir Ticaret Borsası’nın yapısı ve işleyişi hakkında da bilgi verdi.

Başkan Salaş, “Yaptığımız etkinliklerle Nevşehir iş dünyasının her zaman yanında yer alıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz seminerler, toplantılarla üyelerimizi bilgilendirirken, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak iş adamlarımızı yeni pazarlarla buluşturuyoruz. Nevşehir’in gelişimi içinde oluşacak her proje de Nevşehir iş dünyası olarak dün olduğu gibi bugün de yer alacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sayın Valimize ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Vali Fidan, NTB Başkanı Salaş ve Meclis Başkanı Havalı ile bir süre sohbet ettikten sonra çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldı.

Genç Nevşehirliler Derneği’nden Vali Fidan’a ziyaret Genç Nevşehirliler Derneği’nden Vali Fidan’a ziyaret

05 Eylül 2023  (2)05 Eylül 2023  (3)

Kaynak: HABER MERKEZİ