Ziyaretler kapsamında halkın en çok ilgi gösterdiği adaylardan birisi olan Yanar, AK Parti’nin yaptığı hizmetleri ve savunduğu davayı anlatıyor.

Gittiği her noktada vatandaşlardan destek sözü alan Yanar, her gün bir ilçede vatandaşlarla buluşma programları devam ediyor.

Hafta sonu yoğun programları kapsamında yerel ve ulusal basın mensuplarıyla ile birlikte gazetecilerin karşısına geçip seçim sürecini değerlendiren Yanar, Nevşehir’in Gülşehir ilçesini ziyaret etti.

Gemisinin başında büyük rol alan Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ile Gülşehirli vatandaşları ve köylerini ziyaret eden Yanar, Eski Yaylacık köyünde düzenlenen programa katıldı.

Kurban kesilen ve dua edilen Eski Yaylacık köyü ziyaretinde köylü vatandaşlar Ak Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar ve Ak Kadro teşkilatlara büyük ilgi gösterdi.

Ziyaretler çerçevesinde Gülşehir sadabat parkına gelip halkla kucaklaşan ve sohbet eden Yanar, bir AVM’yi ziyaret ederek partisi için oy istedi.

Yanar, akşam saatlerinde okul müdürleriyle sohbet edip değerlendirmelerde bulundu.

21 yıl önce bir hayal kurduğunu ve o hayal uğruna yola devam ettiğini belirten Yanar, “Şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu hayallerimizi gerçekleştirdik. Artık seçime günler kaldı. Biz sadece milletimizin ne dediğine bakıyoruz ve gücümüzü milletimizden alıyoruz” diye konuştu.

Sonrası gençlik buluşmaları kapsamında bir resturantta gençlerle bir araya gelen Yanar, genç vatandaşlara neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur ittifakına oy vermeleri gerektiğini anlattı. HABER MERKEZİ

22-18

11-46

6-79

5-100

4-123

Editör: Mehmet Günay