NEVÜ akademik personelini ziyaret eden, Başkan Yardımcısı Çamcı ve NEVÜ Başkanı Doğan, üniversitede yapmış oldukları çalışmalar, Nevşehir’e sundukları hizmet ve Türk bilim hayatına yaptıkları katkılardan dolayı akademisyenlere teşekkür etti.

Çamcı ve Doğan bu kapsamdaki ziyaretlerinde NEVÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi’nde kadro alan akademisyenleri de ziyaret ederek tebrik etti.

Yeşilay’dan İl Müdürü Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyareti Yeşilay’dan İl Müdürü Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyareti

Çamcı ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, Prof. Dr. olan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğretim Üyesi Zahide Bayar Öztürk'ü, Doç. Dr. Kadrosuna atanan Peyzaj Mimarlığı Öğretim Üyesi Meliha Aklıbaşında ve çok değerli eşi Ömer Faruk Aklıbaşında'yı, Doç. Dr. kadrosuna atanan Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Kemal Şen'i ziyaret ederek yeni kadrolarından dolayı tebrik ettik. Cumhuriyetimizin 100. yılı için yaptırdığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk adlı tabloyu hediye ettik. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet sizden; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.” Sözlerinde ifadesini bulan zamanın ötesinde gençler yetiştirmek için mücadele veren tüm eğitim çalışanlarına teşekkür ederiz.” dedi.

3k1k