ATV ALDATMAK 21. BÖLÜM İZLE | ALDATMAK 21. BÖLÜM | ATV ALDATMAK YENİ BÖLÜM

9 Mart Perşembe günü 21. bölümüyle yayında olacak Aldatmak dizisinin yeni bölümünde "Eğer benimle uğraşmaya devam edersen hayatını karartacağım!" sözleri damga vurdu.

Son bölümde Oltan'ın ağır yaralanması şok etkisi yaratırken, Güzide kızından zor da olsa doğru olanı yapmasını ister. Yeşim'in tahrik edici hareketine verdiği karşılık, Güzide'nin artık o eski sakin halinden eser kalmadığını herkese hatırlatır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 23 Mart Perşembe Show TV'de Gelsin Hayat Bildiği Gibi 23 Mart Perşembe Show TV'de

Oylum ile Tolga arasına büyük bir soğukluk girmiştir. Tolga'dan kendi rızasıyla kopamayacağının da ilişkilerinin huzurlu şekilde devam edemeyeceğinin de farkında olan Oylum şaşırtıcı bir hamle yapar. Ancak bu hamlesinin sonuçları, iki taraf için de çok acı verici olacaktır.

Ozan bir yandan Oylum'a Tolga ile kendisi arasında bir seçim yapmasını şart koşar. Diğer yandan Zeliş ile her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye başlar. Yeşim, Nihal'le yaptıklarının ortaya çıkması üzerine çok zor durumda kalır.

Üstelik geçmişte söylediği başka bir yalanın Güzide sayesinde başına büyük tehlike açacağından habersizdir. Aldatmak'ın 20. bölümünde herkes farklı konularda "aldatılırken" eski defterlerinin yerini yeni olaylar ve başlangıçlar alıyor. Peki, Aldatmak yeni bölümde neler oluyor? Fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

ATV ALDATMAK 21. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATV ALDATMAK 21. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATV ALDATMAK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ATV ALDATMAK TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ