‘İŞKUR Kampüs Hizmetleri’ Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor ‘İŞKUR Kampüs Hizmetleri’ Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor

Altınyıldız Kolejinden yapılan açıklamada; “Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. sınıflarımızı okutan sınıf öğretmenlerimiz Ertan Kahveci, Kübra Özdoğan, Birgül Yılmaz, Zeynep Tümay, Mustafa Erdem ile 4 yıllık yeni sözleşme yapılmıştır.” denildi.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı açıklamada, “Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkân sağlamak adına 2023-2024 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz.  2023-2024 öğretim yılında öğretmenlerimizin aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz.” diye konuştu.