Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 16. Bölümde neler olacak? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı yeni bölüm özet

Yeni bölümü merakla beklenen dizi Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 5 Mayıs Cuma 16. Bölümüyle TRT 1’de! Yeni bölümde Barbaros Hayreddin ve reisleri esir aldıkları Şarlken ve Dorya’dan sonra Himara’yı fethetmenin hazırlıklarına girişirler. Bütün kalenin altını barutla döşedikleri halde Barbaros bu tehlikeli tertibe rağmen Himara halkının zarar görmemesi için önlem almaya çalışır. Bir yandan da Ada’nın haritasını bulmak isteyen Barbaros’a yerine getirmesi güç bir şart sunulur.

Pargalı İbrahim Paşa ise Ayas Paşa’nın Çeribaşı’yla girdiği tertibin hesabını sormaktadır. Luna’nın da haritanın peşinde olduğunu öğrenen Barbaros bunun sebebini merak eder. Şarlken, Dorya ve Maria ise Luna’yı harita üzerinden etki altına alarak esaretten kurtulmanın planlarını yapmaktadırlar. Barbaros Hayreddin hiç beklenmeyen bir istekle Luna’nın karşısına çıkar. Derviş ise Ayas Paşa ile beraber Pargalı İbrahim Paşa’yı alt etmenin yolunu aramaktadır.

Pargalı İbrahim Paşa zindanda tuttuğu Çeribaşı’ndan itirafnameyi almanın yolunu aramaktadır. Barbaros Hayreddin yaptığı tertibin Luna’yla neticeye ulaşmasını beklerken Maria’yla beraber olan Luna ise yaptıkları tertibi yerine getirmek için uğraşacak ve Ada’nın haritasını bulma mücadelesine devam edecektir. Maria’ya karşı merhametinden dolayı elindeki güçten ödün verecek olan Barbaros Hayreddin fırlatılan bir okun hedefinden de kaçamayacaktır. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 16. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 16. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI TÜM BÖLÜMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ