Karapınar Belediye Başkanı seçildiği günden bugüne kadar öğrencilere ve ailelerine destek olmayı sürdüren Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş'ten öğrenci ve ailelerine müjde geldi.

Yıllardır devam eden ve Karapınarlı öğrencilere özel olan, öğrenci servisi ve Nevşehir'de lise eğitimi görecek olan lise öğrencilerine yönelik yol parası desteğinin gelecek dönemde de artarak devam edeceği belirtildi.

TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETMEYE HAZIRIZ”

Göreve geldiği günden şu ana kadar öğrencilere ve ailelerine destek olmayı sürdürdüklerini ve bundan sonra da bu desteğe devam edeceklerini belirten Başkan Güneş, “Buradaki amacımız hem Karapınarlı ailelerimize destek olmak ama asıl amacımız okumak isteyen ancak maddi noktada imkanı olmayan öğrencilerimizi desteklemek, sadece servis yada yol parası desteği değil okumak isteyen hangi çocuğumuz var ise tüm imkanlarımızı onun için seferber etmeye hazırız." diye konuştu.

U12 Minikler Futbol Şenliği şampiyonu belli oldu U12 Minikler Futbol Şenliği şampiyonu belli oldu

Yasin Güneş, yeni dönem için servis ve yol parası gibi eğitim ve öğretim yardımlarının ne zaman verileceğinin eğitim ve öğretim dönemi başlarken açıklanacağını belirtti.

Kaynak: HABER MERKEZİ