Rektör Elmastaş ve Rektör Alma’yı makamında ağırlayan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin kendilerine teşekkür etti.

Kapadokya’nın merkezi Nevşehir ve ilçelerinde bulunan 8 ayrı kampüste akademik faaliyetlerini gerçekleştiren NEVÜ’nün akademik, idari personel ve öğrenci sayısı, fiziki yapılanması, fakülte, yüksekokul, enstitü, MYO, araştırma merkezleri, sosyal tesisler ve yürütülen çalışmalar hakkında Elmastaş ve Alma’yla bilgi paylaşan Rektör Aktekin, yeni eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıklara da değindi.

Deprem bölgesinden NEVÜ'ye geçiş yapmak isteyen öğrenciler için önemli bilgilendirme  Deprem bölgesinden NEVÜ'ye geçiş yapmak isteyen öğrenciler için önemli bilgilendirme 

7-8-9 Eylül tarihlerinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi ve Iğdır Üniversitesi iş birliğinde NEVÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilmekte olan 2. Uluslararası Pomza ve Perlit Sempozyumu’na (PuPeS’23 Kapadokya) katılmak üzere NEVÜ’de bulunan Rektör Elmastaş ve Rektör Alma, sağlanan nitelikli bilimsel ortam ve misafirperverliklerinden dolayı Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür ederek  gerçekleştirilen iş birliği, proje ve çalışmaların memnuniyet verici olduğunu ifade etti. 

Kaynak: HABER MERKEZİ