NEVÜ'den yapılan açıklamaya göre, Ali Hasan Coşkun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Saadet Tunca, Felsefe Öğretmeni Aysun Seçkin, İngilizce Öğretmeni Resul Özdemirci, Biyoloji Öğretmeni Kezban Arıcı ve Coğrafya Öğretmeni Kemal Çelik rehberliğinde NEVÜ'yü ziyaret etti.

NEVÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKMER) yönetimi ve asistan öğrencileri tarafından karşılanan Ali Hasan Coşkun Teknik Meslek ve Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi’nde NEVÜ ev sahipliğinde düzenlenen Anadolu Üniversiteler Birliği Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı’nda karşılandı.

NÜKMER personeli tarafından öğrencilere NEVÜ'nün bölüm ve programları, öğrencilere sunduğu imkânlar, eğitim, uygulama ve araştırma faaliyetleri hakkında bilgi verilirken, Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi, Atçılık-Binicilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile diğer sosyal tesis, birim ve okullar gezdirildi. HABER MERKEZİ

4-130

2-258

Editör: Mehmet Günay