31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine az bir süre kala CHP Ürgüp Belediyesi Meclis adaylarını da listelerin son teslim gününde açıkladı.

CHP’nin Ürgüp Belediye Başkan adayı Ali Ertuğrul Bul, “Ürgüp’ün geleceği için önemli bir dönemeçteyiz. Kentimizin her kesiminden gelen nitelikli adaylarımızla Ürgüp’ün sorunlarına etkin çözümler üreteceğimize ve Ürgüp’ün yıldızını yeniden parlatacağımıza inanıyoruz. Farklı alanlarda deneyimli ve dinamik isimlerden oluşturduğumuz CHP Ürgüp Belediyesi Meclis adayları, Ürgüp’ün çeşitli sorunlarını çözmek ve kentimizi daha ileriye taşımak için kararlılıkla çalışacaklarına dair söz verdiler.” dedi.

CHP’nin meclis asil adaylarının 7’sinin erkek, 6’sının kadın adaylardan oluştuğu dikkat çekti. Bu kompozisyon CHP’nin yerel yönetimde kadın-erkek eşitliğini sağlamak ve toplumsal cinsiyet adaletini desteklemek adına yapacaklarına bir güvence olarak da algılandı.

CHP’nin meclis adayları şu şekilde:

1.Osman Şenkaya

2. Emine Oya Özarslan

3. Mehmet Kaçar

4. Nilay Aktaş

5. Muammer Erinal

6. İdris Volkan Ayaz

7. Kemal Erkan Ünal

8. Selma Varol

9. Vildan Eraslan

10. Nezahat Yılman

Acıgöllü Kenan Paltacı Darıca Belediye başkan yardımcısı oldu Acıgöllü Kenan Paltacı Darıca Belediye başkan yardımcısı oldu

11. Fatma Saygın

12. Ayhan Öztürk

13. Bedri Sapmaz

Kaynak: HABER MERKEZİ