AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Mustafa Rauf Yanar, seçim ziyaretleri kapsamında Lale Sanayi 1., 2., 3., 4. ve 5. blokta bulunan dükkanları ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde özellikle de sanayi esnafından büyük destek gören Yanar, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığını, Ağır Ceza Başkanlığı ve Nevşehir Baro Başkanlığını ziyaret ederek niyetinin halis olduğunu ve Nevşehir’e hizmet etmek istediği için milletvekili adayı olduğunu ifade etti.

Adliye binasında bulunan bütün birimleri ve Askerlik Şubesi başkanlığını ziyaret eden Yanar, Hükümet konağı karşısında bulunan sigortacıları ve esnaflar ile Diriliş Caddesinde bulunan İşhanlarını ziyaret ederek vatandaşlardan oy istedi.

Günün diğer saatlerinde traktörcüler sitesi karşısında bulunan vinçcileri ziyaret ettikten sonra Gülşehir’e hareket eden Yanar, muhalif düşünen ve ilk defa oy kullanacak seçmenlerin evlerini ziyaret ederek, neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeleri gerektiğini anlattı. 

Daha Sonra AK Parti milletvekili adayları ile birlikte Nevşehir Devlet Hastanesini ziyaret eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar, Devlet Hastanesinin bütün birimlerini, Sağlık İl Müdürlüğünü ziyaret edip hemşirelerin gününü kutladı.

Akşam saatlerinde muhalif seçmenlerle birebir sohbetler yapan Yanar, Dolmuşçularla bir araya gelerek ülkemize ve Nevşehir’e kazandırılacak yatırımları ve projeleri anlattı.

Yanar, günün sonunda Kavak Kasabasında planlanan kahve toplantısına katılarak Kavak seçmeninden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK kadrolara oy istedi. HABER MERKEZİ

Yanar “Duanız ve desteğinizle yola devam etmek istiyoruz” (1)Yanar “Duanız ve desteğinizle yola devam etmek istiyoruz” (3)

Editör: Ravza Nur Baydemir