Uçhisar’da bulunan Yaşar Baba Restaurant’ta gerçekleştirilen eğlence ve yemeğe Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici ile Nevşehir’de görev yapan gazeteciler aileleri ile katıldı.

Birlik ve beraberliğin ön planda olduğu gecede gazeteciler doyasıya eğlendi.

NGC’nin afişleriyle süslenen salonda, folklor gösterisi, oryantal danslar, Kafkas dansları gibi çeşitli gösteriler sunuldu.

Dans ve gösterilere gazeteciler de eşlik etti.

NGC Başkanı Ekici, çok zor şartlar altında görev yapan gazetecileri bir araya toplamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Gece gündüz haber peşinde koşan gazetecileri böyle günlerde buluşturmanın sevindirici olduğunu kaydeden Ekici, “10 Ocak etkinliklerini geleneksel hale getirdik. Yemek programımızı bir adım ileriye taşıyarak daha eğlenceli hale getirmek istedik. İki yıldır Türk gecesi programı organize ediyoruz. Gazetecilerimizin aileleriyle katıldığı bu etkinlik yılın stresini atmalarında bir nebze olsun faydalı oluyor. Bundan sonra da her yıl yaptığımız 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü buluşmasını yapmaya devam edeceğiz. Katılan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyor, tekrar günlerini kutluyorum.” dedi.

IMG_7152Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi (4)Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi (3)Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi (2)Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi (1)Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi (6)

IMG_7168

Editör: Mehmet Günay