Türk Kızılay Hacıbektaş Şubesi’nin Hacıbektaş Belediyesi Kongre Salonunda gerçekleştirilen olağan genel kuruluna Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, Türk Kızılay Nevşehir İl Başkanı Ercan Civelek ve üyeler katıldı.

Başkan seçilen Duygu Taşdemir açılış konuşmasında, kongreye katılımlarından dolayı Başkan Altıok’a, Başkan Civelek’e ve kongreye katılan üyelerle tüm gönüllülere teşekkür etti.

Başkan Taşdemir konuşmasında, “Şubemizin açılış tarihi olan 24 Kasım 2023’ten bu yana İlçemizdeki 374 ihtiyaç sahibi kişinin taleplerini karşıladık.” dedi.

DSİ yetkilileri Sarıhıdır Pompaj Sulaması yenileme çalışmalarını inceledi DSİ yetkilileri Sarıhıdır Pompaj Sulaması yenileme çalışmalarını inceledi

Genel kurulun hayırlı olmasını dileyen Başkan Civelek de, Kızılay’ın tarihçesinden bu yana 156 yıldır yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

Kızılay’ın Türkiye ve dünya genelinde iyilik adına çok önemli bir kurum olduğuna dikkat çeken Civelek, “Kongremizin Duygu başkan ile yönetim kuruluna hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, protokol ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Kızılaycılık faaliyetlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

444333-7

Kaynak: HABER MERKEZİ