Ataması yapılan Doç. Dr. Abdullah Özdağ’a yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Rektör Aktekin, yeni açılan ve açılmasını planladıkları bölüm ve programlarla birlikte akademik kadroyu da nitel ve nicel açıdan güçlendirmeye önem verdiklerini söyledi.

Uluslararası Jeomorfoloji Bölgesel Konferansı Kapadokya bölgesi arazi çalışmalarıyla sona erdi Uluslararası Jeomorfoloji Bölgesel Konferansı Kapadokya bölgesi arazi çalışmalarıyla sona erdi

Rektör Aktekin, “YÖK tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi' alanında ihtisaslaşan üniversite olarak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üniversitemiz bünyesinde yeni açtığımız ve açmayı planladığımız bölüm ve programlarımızın yanı sıra sahip olduğumuz akademik kadromuzu da nitel ve nicel açıdan güçlendirmeye son derece önem veriyoruz.   Bu kapsamda ve YÖK tarafından verilen kadro dâhilinde doçentlik sınavlarını başarıyla tamamlayan akademisyenlerimizden Doç. Dr. Abdullah Özdağ’ın İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Siyasi Tarih Anabilim Dalı doçent kadrosuna atamasını gerçekleştirdik. Ataması yapılan Doç. Dr. Abdullah Özdağ’a şahsım ve üniversitem adına görevlerinin hayırlı olmasıyla birlikte, özverili çalışmalarının bundan sonra da artarak devam etmeleri temennisinde bulunuyorum” dedi.