NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Gülşehri Salonu’nda SHMYO Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programları 2. sınıf öğrencilerine ‘Hastane Bilgi Sistemleri Dersi’ kapsamında düzenlenen eğitim programında MedData Eğitim Müdürü Serkan Baştuğ ile NEVÜ SHMYO Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Ali Rıza Özdemir konuşmacı olarak yer aldı.

‘MedData Hastane Bilgi Sistemleri Programının Başlangıç Eğitimi’ olan  ‘Hasta Kayıt Kabul ve Vezne Modülleri’nin uygulamalı olarak anlatıldığı eğitim programı sonunda Baştuğ ile Özdemir’e katılım ve katkılarından dolayı teşekkür eden SHMYO Müdürü Doç. Dr. Kamuran Özdil, kendilerine teşekkür belgesi takdiminde bulundu.

Öğrencilere katılım belgelerinin de verildiği eğitim programının önemine değinen Özdemir, bu tür programlar düzenleyerek öğrencilerin eğitim ve öğretimlerinde niteliklerini artırmayı amaçladıklarını söyledi.

“Özel Gereksinimli Bireylerin Karşılaştıkları Sorunlar” temalı seminer “Özel Gereksinimli Bireylerin Karşılaştıkları Sorunlar” temalı seminer

11-101

Kaynak: HABER MERKEZİ