NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar uyarınca Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı Doçent kadrosuna, Doç. Dr. Burhan Başoğlu atandı.

Yönetim olarak üniversitenin fiziki yapılanmasıyla birlikte akademik ve idari kadrosunu güçlendirmeye devam ettiklerini söyleyen Rektör Aktekin, ataması yapılan Başoğlu’na yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi. 

Aktekin, “Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından verilen kadro dâhilinde üniversitemizin Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı Doçent kadrosuna Doç. Dr. Burhan Başoğlu’nun atamasını gerçekleştirdik. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ihtisaslaşan üniversite olarak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üniversitemiz bünyesinde yeni açtığımız ve açmayı planladığımız bölüm ve programlarımızın yanı sıra akademik kadromuzu da güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda atamasını gerçekleştirdiğimiz Doç. Dr. Burhan Başoğlu’na şahsım ve üniversitem adına yeni görevlerinin hayırlı olmasıyla birlikte, özverili çalışmalarının bundan sonra da artarak devam etmesini diliyorum.” dedi. HABER MERKEZİ

02-17

Editör: Ravza Nur Baydemir