TES’ten belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti TES’ten belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti

Başkan Parmaksız, kek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı ramazan ayının son günlerinde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti.

Parmaksız, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin kainata yayıldığı, ilahi rahmet ve lütufların bol olduğu bu geceyi Yüce Allah’ın rahmeti ve mağfiretine nail olmak için önemli bir fırsat olarak değerlendirmeli, aramızdaki sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızın gelişmesine vesile olarak görmeliyiz.

Bu mübarek Kadir Gecesi gönül dünyamızın aydınlanmasına, manevi huzurumuzun artmasına, yaşadığımız her türlü felaketin yaralarını sararak geleceğe umutla bakmamıza ve günahlarımızdan arınmamıza vesile olsun. Dua ve tövbelerin kabul edildiği bu müstesna gecenin, tüm insanlık için huzur ve barışa vesile olmasını diliyor, başta kıymetli Nevşehirli hemşehrilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: HABER MERKEZİ