NESİAD tarafından Nevşehir Crowne Plaza Cappadocia Otel’de düzenlenen 33. Yıl Gala Yemeği ve Ödül Töreni’ne;  Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş ve yönetim kurulu üyeleri, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkanları ve temsilcileri,  Nevşehir iş dünyasından çok sayıda İş İnsanı ile davetliler katıldı.

Programın açılışında konuşan NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, 5 yıl önce devraldıkları NESİAD’ın 1991 yılında kurulan ve şehrin ilk iş insanları derneği olduğunu söyledi. 

NEVÜ’de "Avrupa’da Orta Çağda Aşk ve Kadın" konulu konferans düzenlendi NEVÜ’de "Avrupa’da Orta Çağda Aşk ve Kadın" konulu konferans düzenlendi

Protokol üyelerinin de birer konuşma yaptığı program, Nevşehir'in ilk Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Destekli Uluslararası Rekabeti Geliştirme (UR-GE) projesini gerçekleştiren 8 firma ve proje koordinatörleri ile 5 yıldır derneğin çalışmalarına katkı sağlayan NESİAD üyelerine NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve il protokolü tarafından ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

 

Kaynak: BÜLTEN