Hacıbektaş Belediye Başkanı Kaim mazbatasını aldı Hacıbektaş Belediye Başkanı Kaim mazbatasını aldı

AK Parti Nevşehir Belediye başkan adayı Mehmet Savran, hafta sonu seçim çalışmalarına Mustafa Parmaksız Caddesi’nde esnaflarla birlikte kahvaltı yaparak başladı. 

Savran, daha sonra beraberinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya İle birlikte İstiklal Caddesi ve Milli İrade Caddesi’nde esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi. 

Ziyaret sırasında vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Savran, esnaflarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Görevde bulunduğu üç yıllık süre içerisinde Nevşehir için güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Savran, “AK kadrolar olarak hepimiz bu millete hizmet etmek için varız. ‘Eser ve Hizmet Belediyeciliği’ çalışma anlayışı ile bugüne dek şehrimize nice eserler kazandırdık, 31 Mart’ta vatandaşlarımızın desteği ve duası ile kazandırmaya da devam edeceğiz” dedi.

Savran Gerçek belediyecilik vizyonuyla hizmet etmeye devam edeceğiz 4Savran Gerçek belediyecilik vizyonuyla hizmet etmeye devam edeceğiz 3Savran Gerçek belediyecilik vizyonuyla hizmet etmeye devam edeceğiz 2

Editör: İsmail Irmak