Sutopu U-15 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 7 – 10 Mart tarihleri arasında Nevşehir Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi.

Nevşehir’in ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye şampiyonasına ODTÜ, Keçiören Belediyesi Bağlum SK, Antalyaspor, İzmir Büyükşehir Belediye SK, Dalton Koleji, Manisa Su Sporları SK, Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediye SK, Elazığ GSK, Gaziantep Şehitkamil Belediye SK, Gaziantep GSK ve Nevşehir Belediyesi GSK takımları katıldı.

Okul Sporları Minikler ve Yıldızlar Cimnastik Müsabakaları sona erdi Okul Sporları Minikler ve Yıldızlar Cimnastik Müsabakaları sona erdi

Toplamda 12 takım ve yaklaşık 300 sporcu, antrenör ve hakemlerin katıldığı müsabakalar 7 Mart Perşembe günü başlayıp 10 Mart Pazar günü Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanı Mete Erol’un katıldığı ödül töreni ile birlikte sona erdi.

İl Müdürü Özdemir ve Başkan Erol dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek başarıların devamını diledi.

Müsabakalarda İzmir Büyükşehir Belediye SK birinci, ODTÜ ikinci, Dalton Koleji üçüncü, Hatay Büyükşehir Belediye SK ise dördüncü oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ