Sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla Nevşehirlilerle girmenin heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Vali Becel, “Sizlerle birlikte, sevinçlerini, mutluluklarını, tasa ve üzüntülerini beraber yaşayıp, paylaştığımız 2022 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2023 yılına da hep birlikte ilk adımımızı atıyoruz.

Attığımız bu adım, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, huzura, mutluluğa daha da yükselmemize ve büyümemize atılan bir adım olacaktır.

Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin ve daha mutlu bir geleceğin habercisidir. Yeni yılın, bütün vatandaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

2023 yılında, ilimizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Nevşehir’in her yönüyle bir marka kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile İlimizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür.  Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.

Başkan Salaş'tan Ramazan ayı mesajı Başkan Salaş'tan Ramazan ayı mesajı

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının ülkemize, milletimize, siz değerli Nevşehirli hemşerilerime ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve barış getirmesi temennisi ile yeni yılınızı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu