Kamu kurum ve kuruluşlarını bir araya getirecek olan Valilik Kupası Voleybol Turnuvası, sporseverler için muhteşem bir fırsat sunacak.

Müsabaka, farklı kamu kurumlarının temsilcilerini bir araya getirerek dostluk ve rekabet ortamında birleştirecek. Katılımcılar, hem spor yapma hem de meslektaşlarıyla kaynaşma fırsatı bulacakları bu etkinlikte, Nevşehir'in spor kültürünü daha da güçlendirecek.

Başvurular E-Devlet’ten Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak olup esame listesi spor servisine 12 Mart Salı günü Saat 17.00’e kadar teslim edilmesi gerekiyor.

12 Mart Salı günü Saat 17.00’de Nevşehir Gençlik Merkezinde teknik toplantı düzenlenecek.

Müsabaka Statüsü

Valilik Kupası Basketbol Turnuvası başlıyor Valilik Kupası Basketbol Turnuvası başlıyor

Başvurular E-Devlet'ten Spor Bilgi Sistemi üzerinden online yapılacak. Aktif lisanslı sporcular oynayamayacak. Bayanlarda 18 yaş ve üstü oynayabiliyor. Kadın erkek karma takım yapılabiliyor. Takımlar 1-99 arası forma numarası ile katılacak. Maçlar Çok amaçlı Spor Salonunda yapılacak ve iftar sonrası kulüp idarecileri ile görüşüp fikstür yapılacak. Kurumlar diğer kurumlardan sporcu alabecek. Kurumda takım idarecisi toplantıya gelirken sporcular isim ve kurumlarını yazarak teslim edecek ve sorumlu olacak. Erkeklerde herhangi bir kurumda görev almayan oyuncu oynamaz. 30 yaş altı 3 kişi oynayabilir. Son 5 yıl içerisinde üst liglerde oynamamış olmak.

12 Mart günü saat 17.00'da Gençlik Merkezinde kura çekimi toplantısı yapılacak olup, katılacak takımların katılım dilekçeleri getirmeleri gerekiyor. Evraklar ise ilk maçta il temsilcisine teslim edilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ