Vali Becel YKS’de başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2022 YKS’de ek puanla Türkiye 1’incisi ve Nevşehir 1’incisi çıkaran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, idareci ve velileri makamında kabul ederek tebrik etti.

Vali Becel YKS’de başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi

2022 YKS resmi sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk 1000’de 4 öğrenci ile Türkiye ve Nevşehir derecesi yaparak şehri gururlandıran Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İHL öğrencileri İrem Gündoğdu ve Ebrar Şayakdokuyan, Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen törende ödüllerini Vali İnci Sezer Becel'den aldı. Programa Osman Nuri Ak ve Şeref Furkan Doğan’ın ailesi katıldı.

Vali Becel, öğrenci ve ailelerle sohbet ederek, bundan sonraki hayatlarında başarı temennisinde bulundu.

Törende Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat ve Okul Müdürü Veli Sağır da hazır bulundu.

Sağır, “Başarının mimarı, idareci, öğretmen ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür eder, öğrencilerimizi de tebrik ederim. Başarıları daim yolları açık olsun.” dedi.

Osman Nuri Ak ek puanla Türkiye 1’incisi, Türkiye TYT- 192'incisi Nevşehir 1'incisi, Türkiye Y-SAY  334'üncüsü Nevşehir 1'incisi, 
Şeref Furkan Doğan Türkiye Y-EA 289’uncusu, İrem Gündoğdu Türkiye Y-SÖZ 289’uncusu, Ebrar Şayakdokuyan Türkiye SÖZ 565’incisi olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2022, 11:38

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER